Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
CAŁY LUTY - DARMOWA WYSYŁKA !!!

CHCESZ DOKONAĆ ZWROTU ? TO PROSTE !

- Masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. 

- Nie musisz podawać powodu zwrotu, jednak  będziemy wdzięczni za każdą  informację - ułatwi nam to poprawienie  działania naszego Sklepu .

Krok po kroku - jak zwrócić towar ?

Zwracany towar musi być nowy , bez oznak użytkowania , musi posiadać oryginalne etykiety oraz posiadać oryginalne opakowanie . Zwracany produkt pakuj uważnie , nie obklejaj taśmą bezpośrednio na opakowaniu, najpierw zabezpiecz pudełko folią lub papierem . Opakowanie jest integralną częścią zakupionego prze Ciebie produktu i stanowi całość wraz z zakupionym przez Ciebie produktem . Zapakowany produkt wraz z formularzem zwrotu i paragonem ( lub fakturą ) odeślij na adres podany poniżej . W przypadku odstąpienia przez Klienta od Transakcji bezpośrednie koszty zwrotu Towaru do Sklepu obciążają Klienta. Zwrot kwoty należnej Klientowi z tytułu odstąpienia od Transakcji następuje w terminie 14 dni od daty złożenia  przez Klienta oświadczenia o odstąpieniu od Transakcji . Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia  dowodu jego odesłania , w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej . Klient otrzymuje zwrot należnej mu kwoty na rachunek bankowy wskazany w oświadczeniu ( prosimy o czytelne wypełnienie formularza ).

Wymiana towaru

Jeśli chcesz wymienić towar na inny np.: z uwagi na źle dopasowany rozmiar skontaktuj się z nami , wytłumaczymy Ci jak postępować w tym przypadku .Wysyłając do nas towar na wymianę postępuj z wysyłką tak jak w przypadku zwrotu towaru ( patrz opis powyżej ) .

Pliki do pobrania - formularz zwrotu towaru