Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności
zamknij

Tu znajdziesz buty inne niż wszystkie

Sklep nasz istnieje od 1990 roku. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy doświadczenie przy wybieraniu nowego obuwia do naszego sklepu. Fasony obuwia, kolory skóry, obcasy i dodatki - wszystko to dobieramy indywidualnie, obserwując wciąż zmieniające się gusty i trendy panujące w modzie.
Klient szuka dziś efektownej niepowtarzalności i najwyższej precyzji w wykonaniu. A gdzie znajdzie buty piękniejsze niż w Elizabeth !
To tu przychodzi się po konkretny but, jakość i wykonanie . Na półkach dominują buty damskie wizytowe w najlepszym wydaniu. Znane marki obuwia, najmodniejsze wzornictwo i najwyższa jakość to wszystko zapewniamy naszym klientom. Do butów proponujemy również torby z tej samej skóry, w niepowtarzalnych formach i kolorach.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy e-sklep .
Tu możecie 24 godziny 7 dni w tygodniu o każdej porze dokonywać zakupów oferowanych przez nas produktów .

Miłych zakupów !