Gwarancja oryginalności produktu: wszystkie produkty z oferty są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub gwarantowanych dystrybutorów.

Pielęgnacja obuwia - czyszczenie, impregnacja, konserwacja.Obuwie to nie tylko jeden z elementów stroju, ale przede wszystkim nasza wizytówka.
Dobrze dobrana i zadbana para butów wiele mówi o nas samych, stanowiąc jednocześnie idealne dopełnienie każdej stylizacji.
Zatem warto zatroszczyć się o to, by były w dobrej kondycji, stąd też pielęgnacja obuwia powinna stać się codziennym nawykiem.
Pielęgnacja obuwia nie jest skomplikowanym procesem – sprowadza się ona do paru czynności, a kluczowe znaczenie ma tu systematyczność oraz jakość stosowanych środków.
Przy dużym dostępnie do odpowiednich preparatów, aktualnie odpowiednia pielęgnacja naszego obuwia jest wyjątkowo prosta i przyjemna.
Konserwacja ma za zadanie przywrócić butom pierwotny wygląd oraz chronić je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
To tylko kilka chwil, aby przez długi czas cieszyć się z zakupionego obuwia dłużej nie tylko przez kilka miesięcy, ale często i długich lat. 
Pamiętaj o stosowaniu pianek czyszczących , past i impregnatów .
To wszystko sprawi że Twoje obuwie będzie zawsze piękne !!!

Używaj tylko sprawdzonych marek które specjalizują się w produkcji środków ochronnych i pielęgnacji obuwia .